HİZMETLER

» ÇEVRE HİZMETLERİ  

Çevre Danışmanlık Hizmetleri

 

Aktif OSGB sürdürülebilir çevre danışmanlık hizmetleri ile bir yıllık periyod boyunca çevresel konulardaki çalışmaları gerçekleştirmektedir. İşletmenizin büyüklüğüne göre aylık periyodik denetimler yapılmaktadır.

Aktif OSGB Çevre danışmanlık konuları; Çevresel Ön Durum Tespiti Tüm işletme proseslerinin çevreye etkiler açısında incelenmesi, uygunsuzlukların ve düzeltme faaliyetlerinin belirlenmesi, tespit edilen hususların üst yönetime raporlanması gerçekleştirilmektedir. Atık Yönetim Planının hazırlanması, (Valiliğe verilmesi zorunludur)
 
Bir yıl boyunca izlenerek kayıtlar tutulacak ve 1 yılın sonunda 3 yıllık "Atık Yönetim Planı" oluşturularak valiliğe bildirim yapılacaktır. Atık beyan formlarının hazırlanması her yıl Şubat ayına kadar Çevre İl Müd. verilmesi zorunludur.
 
İzleme ve Ölçme Planının oluşturulması ve takibi, Atık bertaraf yöntemlerinin ve firmalarının belirlenmesinde teknik destek, Periyodik denetimlerinin yapılması ve raporlanması, işyeri çevre mevzuatları açısından periyodik olarak denetlenecek ve raporlama yapılacaktır.

Çevresel Acil Durum Planlarının hazırlanması ve tatbikatının yapılması, Periyodik olarak sızıntı-dökülme ye ilişkin tatbikat yapılacak ve raporlanacaktır.
 
Çevre Bilinçlendirme Eğitimleri verilmesi, Tehlikeli Atıkların Yönetimi Atık Yönetimi Prosedürlerinin oluşturulması, Atık azaltma teknolojileri konusunda teknik destek, Atık envanterinin oluşturulması Tehlikeli atık alanlarının oluşturulmasında teknik destek, Atık analizlerinin yaptırılması, Çevresel Acil Durum Planlarının oluşturulması, Mevzuat değişiklikleri hakkında firmanın bilgilendirilmesi,
› HİZMETLER 
Online Teklif İsteme
 
 
İşyeri Hekimliği Ve İlk Yardım
 
Ortak Sağlık Güvenlik Birimi
 

© 2013  -Aktif Ortak Sağlık Güvenlik Birimi İş Sağlığı Güvenliği ve Çevre Hizmetleri
MEHMET DUYAR:0532 710 82 32
Fax : 0342 371 06 21
E-Posta : bilgi@aktifosgb.com
Şahintepe Mah. 400 Nolu Cad. No:14/B-A Şahinbey / Gaziantep